Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
25-08-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

​ЗЛАТІ КОСТЕНКО З ХРОМОСОМНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Історія Злати Костенко розпочалась ще до її народження. Вже на 12 тижні вагітності лікарі занепокоїлись. Провели додаткове обстеження, яке виявило генетичне порушення у майбутньоъ дитини. Медики запевнили молодих батьків, що попри це, дитина розвиватиметься, і все буде добре.

Під час народження Злата не закричала. Маля потрапило до реанімації, де одразу встановили діагноз: вада розвитку серця. Впродовж першого року свого життя дівчинка перенесла 3 операції на серці.

Коли Златі виповнився 1 рік, вона не могла сидіти чи перевертатися самостійно. Лікарі підтвердили генетичну ваду у дитини. Златі призначили реабілітаційні заходи. Вже після 2-х місяців занять дитина здобула нові навички. Дівчинка стала активнішою та більш життєрадісною.

Останні 3 роки Злата займається за спеціально розробленої для неї лікарем-неврологом програмою. Завдяки цій методиці дитина навчилась самостійно ходити.

Зараз Златі 7. Вона активна та весела, любить грати в м’яча на майданчику, із задоволенням дивиться мультики та слухає дитячі пісеньки. На жаль, дівчинка все ще не розмовляє. Також Злата не може ковтати і жувати, тому мама готує для неї спеціальні каші.

За роки старань Злата досягла чимало навичок. Для її подальшого розвитку потрібні регулярні заняття з логопедом. На жаль, оплатити їх самостійно родина не в змозі. Тому батьки Злати звертаються до всіх небайдужих за допомогою.


ПІБ: Костенко Злата Василівна

Дата народження: 23.01.2015

Діагноз: Структурна хромосомна патологія Q 99

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації в Іоанновому центрі
Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:30
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний корінець 
Виписка з медичної картки 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ