ВИПУСКНИКИ ДНІПРОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОТРИМАЛИ ГРАНТИ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

З понад 100 випускників Дніпровського ліцею інформаційних технологій шляхом проведення грантового конкурсу було визначено трьох переможців, котрі отримали індивідуальні гранти в еквіваленті 50 000 гривень на оплату подальшої освіти. Цей конкурс став складовою благодійної освітньої програми, ініційованої Оленою Сосєдкою, мамою 6 дітей, співзасновницею першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, Головою наглядової ради та акціонером ConcordBank.

Майбутні студенти представили на розсуд журі авторські есеї на тему: «Україна — країна можливостей. Ідеї відновлення і розвитку» та відеопрезентації себе та основної ідеї есею. Комісія розглядала та оцінювала роботи за наступними критеріями: унікальність запропонованої ідеї та актуальність її реалізації для умов України у найближчому майбутньому; якість та доступність викладення матеріалу автором; практична цінність запропонованої ідеї і те, наскільки реально буде втілити її в життя; логічність і повнота висновків.

Переможцями стали:
- Красін Михайло Андрійович - випускник 11-Б класу;
- Розеган Олексій Сергійович - випускник 11-В класу;
- Сухий Володимир Костянтинович - випускник 11-Г класу.

Переможці можуть використати грант або у закладі, де здобуватимуть вищу освіту, або за місцем відвідування додаткових курсів. Форма навчання значення не має. Переможці самостійно вирішують, який саме навчальний заклад, освітній курс обрати.


14 ЛИСТОПАДА — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ
12 ЛИСТОПАДА — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ПНЕВМОНІЄЮ
НОВІ НАВИЧКИ, СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ВІРА У ВЛАСНІ СИЛИ: 21 ДИТИНА З ТЯЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПРОЙШЛА КУРСИ РЕАБІЛІТАЦІЇ У ЖОВТНІ
У вас є проект?
НАПИШІТЬ НАМ