МАЛЕНЬКІ ГЕРОЇ, ВЕЛИКА БОРОТЬБА. ЩОДНЯ. ЩОХВИЛИНИ.
У дитинстві хтось навчається кататись на велосипеді. І це сприймається, як звичне явище. Але не всім однаково пощастило. Бо хтось змушений здобувати не якісь приємні навички, а вчитись тримати голову, стояти, ходити. Заново.
У кожного є власні “перші спроби” в усьому. Але для дітей, які борються з наслідками травм, ДЦП або неврологічних порушень — перший рух, перше слово, перший вдих без допомоги, перший самостійний крок — це не просто досягнення. Це подвиг.
Сьогодні ми хочемо розповісти вам про трьох таких маленьких героїв, котрі щоденно продовжують свою особисту битву за здорове майбутнє — не на словах, а в залах реабілітаційних центрів та кабінетах лікарів.
- Артем Гончаренко, 15 років: https://248.dp.ua/projects/1714
У Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна хлопець з вродженими вадами розвитку проходить інтенсивний курс, спрямований на зменшення спастики та покращення рухових функцій. Кожен день — це новий виклик, але й нова перемога.
- Артем Федько, 4 роки: https://248.dp.ua/projects/1643
У Центрі фізичної реабілітації «Крок за кроком до мети» хлопчик вчиться крокувати. Буквально. Його шлях — це боротьба за самостійність, в якій навіть привчити свій організм тримати рівновагу — це велике досягнення.
- Денис Сікорський, 6 років: https://248.dp.ua/projects/1696
У «Бобат центрі» хлопчик з ДЦП, епілепсією та комплексними руховими порушеннями щодня старанно тренується керувати своїм тілом і емоціями. І фізичні вправи, і покращення дрібних моторик даються йому складно. Але Денис не здається.
Ми не називаємо цих дітей та підлітків “пацієнтами”. Ми називаємо їх борцями. І завдяки вашій підтримці вони знають, що не наодинці. Реабілітація — це довго. Це дорого. Це виснажливо. Але це завжди — шанс.Підтримайте тих, хто щодня вчиться бути сильнішим за біль на нашому офіційному сайті: https://248.dp.ua/projects.
ДІТИ З ДОВГИМИ ІСТОРІЯМИ ВІДНОВЛЕННЯ, КОТРІ НЕ ЗДАЮТЬСЯ
ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ: ВАКЦИНИ ЗДАТНІ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!
17 ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ЗАВДЯКИ «АНОНІМНИМ ДОБРОДІЯМ»!
У вас є проект?
НАПИШІТЬ НАМ