Останні новини

ДОПОМОГА З НІДЕРЛАНДІВ ДЛЯ ЛІКАРНІ ІМ. МЕЧНИКОВА

Наші європейські друзі і партнери продовжують підтримувати Україну. Компанії You for Ukraine., Fruit Queen B.V. надають різноманітну допомогу Біржі. Крім продуктів харчування і засобів гігієни, ми також отримали і передали товари медичного призначення для медзакладів.

Перев'язувальні, абсорбуючі та шовні матеріали, захисні та кисневі маски, шприци та інфузійні системи, комплектуючі для ЕКГ та гастродуоденальних досліджень - ось неповний список того, що отримала Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова від європейських партнерів.

Ми щиро вдячні тим, хто продовжує підтримувати українців!

На жаль, потреба у товарах медичного призначення оновлюється мало не щогодинно! Ми закликаємо партнерів долучитися до важливого проєкту.

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ