Останні новини

ДОПОМОГА З НІДЕРЛАНДІВ ДЛЯ ЛІКАРНІ ІМ. МЕЧНИКОВА

Наші європейські друзі і партнери продовжують підтримувати Україну. Компанії You for Ukraine., Fruit Queen B.V. надають різноманітну допомогу Біржі. Крім продуктів харчування і засобів гігієни, ми також отримали і передали товари медичного призначення для медзакладів.

Перев'язувальні, абсорбуючі та шовні матеріали, захисні та кисневі маски, шприци та інфузійні системи, комплектуючі для ЕКГ та гастродуоденальних досліджень - ось неповний список того, що отримала Дніпропетровська Обласна Клінічна Лікарня ім. І.І. Мечникова від європейських партнерів.

Ми щиро вдячні тим, хто продовжує підтримувати українців!

На жаль, потреба у товарах медичного призначення оновлюється мало не щогодинно! Ми закликаємо партнерів долучитися до важливого проєкту.

10 РОКІВ РАЗОМ: ВІДЗНАЧАЄМО ДЕСЯТИЛІТТЯ ДОБРИХ СПРАВ!

Протягом цих років, особливо за надважкий для України період з 2022 року дотепер, ми збільшили обсяги наданої допомоги у 17...

​5-РІЧНА АНЯ З ВАЖКИМ ДІАГНОЗОМ ОТРИМАЛА ПЕРШУ ЧАСТИНУ ПІДТРИМУЮЧИХ ЛІКІВ!

Маленька підопічна Біржі Благодійності “ДоброДій” нарешті отримала допомогу у вигляді необхідних підтримуючих медикаментів!

#звітДобрихДій

​Підопічні Біржі Благодійності “ДоброДій” зі складними діагнозами та наслідками важких патологій продовжують наполегливо здобувати нові навички на курсах реабілітації.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ