Останні новини

​5 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ

Сьогодні в усьому світі відзначається дата, котра мала б стати просто ще одним яскравим нагадуванням про те, як багато ще людей потребують допомоги і на яку кількість корисних ініціатив необхідно звернути увагу, підтримати, присвятити частку себе.

Благодійність - це завжди про цивілізаційний вибір і про маркер здорового суспільства. У 2022 році благодійність набула нового значення для українців. На жаль, нормою життя для українців благодійність стає не поступово та інтеграційно, а через жертви, котрі принесла до нашого дому війна.

Для багатьох наших співвітчизників останнім часом кожен день у календарі - це День Благодійності. Адже фінансова допомога, добровільні пожертви, інформаційне сприяння стали для нас синонімом виживання і сенсом існування. Але ми, професійні благодійники, сподіваємось, що нова звичка доброДІЯТИ залишиться в українців й після Перемоги.

Бути благодійником сьогодні - це почесно, важливо і відповідально.

Долучайтесь до нас вже зараз!

Підтримайте важкохворих дітей.

Підтримайте українську армію.

Підтримайте медзаклади Дніпра.

В темні часи краще видно світлих людей. Переходьте на сторону світла і станьте одним з тих, хто долучився до української перемоги та відновлення!

​​3-річна Ніколь Михлик з вадою розвитку головного мозку отримала реабілітаційну бігову доріжку з перилами «Neblin»!

Це стало можливим завдяки підтримці наших надійних партнерів CreditPlus! Дякуємо!

​ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цього тижня Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank надали допомогу ЗСУ, котра загалом оцінюється у...

​400 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CreditPlus!

Навіть у часи, коли усі зусилля спрямовані на захист суверенності України, наші партнери й друзі CreditPlus приходять на допомогу дітям...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ