Останні новини

9 РОКІВ ВАЖКОЇ РОБОТИ, ЗРОБЛЕНОЇ З ЛЕГКИМ СЕРЦЕМ. 148 000 000 ДОПОМОГИ!

Біржі Благодійності «ДоброДій» 9 років! Хоча, останні півтора роки в Україні можна було б сміливо рахувати за три або й більше. То ж, якщо у День Народження прийнято говорити про досягнення, головне наше досягнення протягом останнього надважкого періоду - це те, що ми не тільки продовжили тримати стрій та повноцінно працювати, але й масштабуватися, збільшивши обсяги наданої допомоги у 17 разів!

За 9 років існування успішно реалізувала понад 1 750 проєктів на суму понад 148 млн гривень.
Благодійну допомогу у різних форматах отримали:

  • ЗСУ – на 85,4 млн грн;
  • важкохворі діти – на 34,3 млн грн;
  • опорні лікарні – на 14,3 млн грн;
  • отримувачі гуманітарної допомоги – на 13,3 млн грн;
  • соціальні ініціативи та культурні проєкти – на понад 0,7 млн грн.

Сьогодні ми впевнено перегортаємо календар, відкриваючи нову сторінку на шляху до нашого першого великого ювілею. Дякуємо усім нашим партнерам, з якими ми разом йдемо цим шляхом: ConcordBank, Concord Fintech Solutions, CreditPlus, SlonCredit, PRoector та багатьом іншим. Дякуємо кожному донору, хто хоч раз долучався до наших актуальних зборів! Ви - наш фундамент!

І наостанок - про наш секрет. А секрет у тому, що ми не маємо жодних секретів. Окрім того, що будь-які досягнення не варті майже нічого, якщо вони зроблені без душі. Душа нашої організації - її засновниці, Олена та Юлія Соседки, жінки з особливим поглядом на світ, котрі змінюють його на краще щохвилини. І це - не алегорія, бо вони - флагмани та головні амбасадори тих ідей, на які ми спираємось у своїй роботі.

Подарунки приймаємо, як зазвичай, на сайті https://248.dp.ua/projects! Приєднуйтеся до нас! Творити добрі справи разом цікавіше, ефективніше та набагато приємніше. Ваша Біржа Благодійності «ДоброДій»!

9 років у цифрах, статистиці, інфографіці та найяскравіших моментах роботи, закарбованих у пам'ятні кадри.

Запрошуємо до перегляду!


Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ