Останні новини

​5 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ!

Багато пафосних узагальнюючих слів можна почути від різних дописувачів та спікерів про те, що благодійність для українців стала нормою життя. З цим дійсно важко сперечатись, хоча б з огляду на статистику — звичайні українці, увімкнувши в часи великої війни інстинкт самозбереження на повну, стали надзвичайно активними благодійниками. Щоденні, щотижневі чи щомісячні донейти увійшли до переліку рутинних справ та стали звичкою майже для кожної української родини.

Але що таке благодійність в Україні сьогодні? Поклик серця? Корисний ритуал? Чи той самий спосіб мислення, коли людина починає слугувати не власним «шкурним» інтересам в першу чергу, але й розуміти важливість краудфандингу важливих для суспільства проєктів. Ми, як професійні благодійники, сподіваємось, що з часом саме останній з варіантів переважатиме серед першопричин долучення українців до благодійності. А після української перемоги, звичка доброДІЯТИ ще більше вкоріниться у свідомості українців і стане відмінною рисою нашої нації.

Щодня ми робимо усе від нас можливе, щоб підсилити захисників на фронті, створити міцний, надійний тил. А також ні на мить не зупиняємо основні напрямки роботи — допомогу важкохворим дітям й підтримку базових медичних закладів. Ми б нізащо не впорались без підтримки наших вірних партнерів і друзів, в тому числі, й кожного з вас. Тож, у Міжнародний день благодійності ми дякуємо усім, хто долучається до наших благодійних ініціатив!


Кожен донейт на підтримку добрих справ в Україні, незалежно від розміру, важливий і цінний! Долучитись до благодійності, завдяки технологіям, сьогодні дуже просто! Зробіть благодійність своєю корисною і приємною звичкою! Підтримайте проєкти Біржі Благодійнсті «ДоброДій» за посиланням: https://248.dp.ua/projects.

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ