Останні новини

Всесвітній день дитини

20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини — свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей з усього світу. І це визначення дуже резонує з основним напрямком діяльності Біржі Благодійності “ДоброДій”.

Ми щодня робимо усе можливе (а часом, і неможливе), аби щасливих, здорових дітей в Україні ставало більше. Попри всі виклики воєнних реалій ми вперто виконуємо свою роботу, аби важкохворі діти зробили перші кроки, промовили перші слова, почули голоси рідних, позбулись болю.

Усі наші маленькі підопічні мріють про одне — забути страшні діагнози та поринути у щасливе дитинство, де немає місця виснажливим обстеженням і болючим процедурам. Понад усе важкохворі діти хочуть гратися з однолітками, ходити до садочку та школи, розвиватися й радіти життю.

А ми вважаємо своєю місією допомогти їм втілити ці прекрасні мрії! Долучіться до нас за посиланням https://248.dp.ua/projects, та у цей символічний день підтримайте тих, хто найбільше чекає на вашу допомогу!

​БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» — ЛАУРЕАТ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА — 2023»

20 червня ми отримали цю почесну нагороду на церемонії, де вшановували найкращих благодійників України.

Чимало дітей продовжують наполегливо долати наслідки патологій

Ми у Біржі Благодійності “ДоброДій” дуже сподіваємось, що це літо стане сезоном досягнень і розвитку для багатьох підопічних з важкими...

​14 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Всесвітній день донора крові, котрий відзначається 14 червня — це додаткова нагода нагадати про важливість донорства.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ