Останні новини

ПРОДУКТИВНИЙ ЛИСТОПАД: ПРОДОВЖУЄМО НЕВПИННО ГЕНЕРУВАТИ ДОБРО!

Попередній календарний місяць для Біржі Благодійності “ДоброДій” хоч і був сповнений професійних викликів та додаткових задач, ми взяли впевнений робочий темп та не плануємо зупинятись!

Обставини нового часу диктують власні правила і ми мусимо відповідати викликам. Досі нам це вдавалось: з 24 лютого 2022 року до кінця листопада 2023 року завдяки спільним зусиллям усіх партнерів Біржі ми надали допомогу, що загалом оцінюється в 120 430 000 грн!

Допомогу у різних форматах впродовж цього періоду отримали:

- Сили Оборони України — на 88 800 000 грн.

- базові медичні заклади — на 8 200 000 грн.

- важкохворі діти — на 9 700 000 грн.

- отримувачі гуманітарної допомоги — на 13 300 000 грн.

- освітні та соціальні ініціативи — на 430 000 грн.

Протягом листопада 2023 року Біржа Благодійності «ДоброДій» надала допомогу, що загалом оцінюється у 1 380 000 грн.

Зокрема, у листопаді було завершено кілька важливих благодійних проєктів, спрямованих на підтримку різних підрозділів української армії. Окремо згадуємо про найбільш значущі кейси:

- цього місяця була завершена передача другої партії великогабаритних вантажівок концернів Volvo Group та Scania AB для підрозділів Морської піхоти ЗСУ https://248.dp.ua/news/1369;

- придбано 5 штурмових човнів Whaly для 35 та 38 бригад, які працюють на Південному напрямку разом з ротою ударних БпАК "Птахи Мадяра" https://248.dp.ua/news/1369;

- надана допомога (передано різноманітне медичне обладнання та матеріали) для медичного добровольчого батальйону „Госпітальєри“ https://248.dp.ua/news/1367.

Ця зима тільки на старті, отже нас очікує “новий сезон” випробувань. Сподіваємось, що у цей період ми так само згуртовано зможемо допомагати тим, хто цього потребує! Запрошуємо долучатись до благодійних проєктів Біржі!

Всі деталі про діючі проєкти — на нашому офіційному сайті: www.248.dp.ua! Дякуємо друзям, партнерам, небайдужим донейторам, справжнім українцям!

Діти з важкими діагнозами стають на крок ближчими до здорового майбутнього!

​Останній місяць весни у розпалі, а тим часом одразу 9 наших підопічних активно здобувають нові навички й уміння!

7-річний Володя Самофал отримав «Цереброкурин»

Дитина вже почала черговий лікувальний курс, а тому зовсім скоро потішить маму новими навичками й уміннями.

​23 ДИТИНИ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД CREDITPLUS!

Завдяки регулярній підтримці та плідній співпраці з партнерами, Біржа Благодійності «ДоброДій» навіть зараз, у найбільш складні часи доби української незалежності,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ