Target:
Implemented on: 100 %
Created:
24-05-2023
Completed:
28-06-2023
Status:
Completed

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Здобуття освіти та формування бази практичних і теоретичних знань - важлива багаторівнева задача особисто для кожного. Це - той фундамент, котрий тримає конструкцію під назвою «життя людини». Надавати додаткові можливості молодому поколінню, що прагне змінювати на краще та розбудовувати свою країну - обов’язок соціально відповідального бізнесу, котрий успішно працює в Україні сьогодні.

Олена Сосєдка - мама 6 дітей, співзасновниця першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, Голова наглядової ради та акціонер ConcordBank, започаткувала освітню програму для Дніпровського ліцею інформаційних технологій.

Освітня програма – інвестиція в майбутнє України. Усі найголовніші знання приходять до людини в ранньому та юному віці, і згодом формують життєвий шлях особистості. Саме тому підтримка спраглих до знань молодих людей в Україні сьогодні - надважлива місія.

Що є пріоритетними напрямками програми?

  • Всебічний розвиток і розкриття потенціалу талановитих дітей України.
  • Сприяння можливості реалізувати стартапи та новітні проєкти.
  • Підтримка інноваційних методів в освіті та покращення її якості та ефективності.

Короткострокові проєкти в рамках програми:

Грантовий конкурс для випускників

Індивідуальні гранти для випускників ЛІТ в еквіваленті 50 000 гривень. Спрямовані на допомогу в оплаті подальшої освіти.Премія імені вчителя Столбцова С. В.

Премія імені вчителя Столбцова С. В.

Грошові заохочення найкращим учням ЛІТ, котрі стали переможцями олімпіад і МАН з різних шкільних дисциплін, а також вчителям, які мали найбільші професійні успіхи протягом навчального року.

Фінансування програми взяв на себе ConcordBank, а в якості операційного фонду виступає Біржа Благодійності «ДоброДій».

Недарма кажуть, що талантам необхідно допомагати! Віримо, що це важливий проєкт стане перспективною довгостроковою інвестицією та принесе плоди для оновленої України!

Project completed

ПІДТРИМКА ОСВІТЯН І ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ: 430 000 ГРН НА ОСВІТНІ ТА СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ У 2023 РОЦІ

Теоретичні знання та практичні вміння - фундамент перспективного майбутнього. Надавати додаткові можливості молодому поколінню, що прагне змінювати на краще та розбудовувати свою країну - обов’язок соціально відповідального бізнесу, котрий успішно працює в Україні сьогодні.

ВИПУСКНИКИ ДНІПРОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОТРИМАЛИ ГРАНТИ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

З понад 100 випускників Дніпровського ліцею інформаційних технологій шляхом проведення грантового конкурсу було визначено трьох переможців, котрі отримали індивідуальні гранти в еквіваленті 50 000 гривень на оплату подальшої освіти.

ПЕРЕМОЖЦІВ ГРАНТУ НА НАВЧАННЯ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS ВИЗНАЧЕНО!

Комісія розглянула та оцінила роботи учасників грантового конкурсу від Concord Fintech Solutions на оплату подальшого навчання для випускників Дніпровського ліцею інформаційних технологій. Майбутні студенти представили на розсуд журі авторські есеї на тему: «Україна — країна можливостей. Ідеї відновлення і розвитку.»...

ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Наш освітній грант - чудова можливість для винахідливих, амбітних, енергійних та завзятих мрійників, котрі вже у старшому шкільному віці точно знають, що змінюватимуть Україну на краще! Взяти участь у грантовому конкурсі та виграти оплату навчання - просто! Достатньо лише поділитись...

ОЛЕНА СОСЄДКА - СПІВЗАСНОВНИЦЯ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» - ЗАПОЧАТКУВАЛА ПРЕМІЮ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ВЧИТЕЛЯ - СЕРГІЯ СТОЛБЦОВА

6 травня у Дніпрі відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені вчителя Сергія Столбцова. Грошові винагороди у розмірі від 2 500 грн до 3 700 грн отримали 38 найкращих учнів Дніпровського ліцею інформаційних технологій, котрі стали переможцями та призерами всеукраїнських та...

Do you have a project?

WRITE US