Мета:
Реалізовано на: 50 %
Створений:
24-05-2023
Статус:
Відкритий

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Здобуття освіти та формування бази практичних і теоретичних знань - важлива багаторівнева задача особисто для кожного. Це - той фундамент, котрий тримає конструкцію під назвою «життя людини». Надавати додаткові можливості молодому поколінню, що прагне змінювати на краще та розбудовувати свою країну - обов’язок соціально відповідального бізнесу, котрий успішно працює в Україні сьогодні.

Олена Сосєдка - мама 6 дітей, співзасновниця першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, Голова наглядової ради та акціонер ConcordBank, започаткувала освітню програму для Дніпровського ліцею інформаційних технологій.

Освітня програма – інвестиція в майбутнє України. Усі найголовніші знання приходять до людини в ранньому та юному віці, і згодом формують життєвий шлях особистості. Саме тому підтримка спраглих до знань молодих людей в Україні сьогодні - надважлива місія.

Що є пріоритетними напрямками програми?

  • Всебічний розвиток і розкриття потенціалу талановитих дітей України.
  • Сприяння можливості реалізувати стартапи та новітні проєкти.
  • Підтримка інноваційних методів в освіті та покращення її якості та ефективності.

Короткострокові проєкти в рамках програми:

Грантовий конкурс для випускників

Індивідуальний грант, який може отримати будь-який випускник ЛІТ за підсумками конкурсу. Спрямований на допомогу в оплаті подальшої освіти.

Премія імені вчителя Столбцова С. В.

Грошові заохочення найкращим учням ЛІТ, котрі стали переможцями олімпіад і МАН з різних шкільних дисциплін, а також вчителям, які мали найбільші професійні успіхи протягом навчального року.

Фінансування програми взяв на себе ConcordBank, а в якості операційного фонду виступає Біржа Благодійності «ДоброДій».

Недарма кажуть, що талантам необхідно допомагати! Віримо, що це важливий проєкт стане перспективною довгостроковою інвестицією та принесе плоди для оновленої України!

*Поля обов'язкові до заповнення

** При оплаті за допомогою платіжної картки може бути списана комісія.
При оплаті готівкою через касу зараховуються всі 100% коштів.

ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Наш освітній грант - чудова можливість для винахідливих, амбітних, енергійних та завзятих мрійників, котрі вже у старшому шкільному віці точно знають, що змінюватимуть Україну на краще! Взяти участь у грантовому конкурсі та виграти оплату навчання - просто! Достатньо лише поділитись...

ОЛЕНА СОСЄДКА - СПІВЗАСНОВНИЦЯ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» - ЗАПОЧАТКУВАЛА ПРЕМІЮ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО НА ФРОНТІ ВЧИТЕЛЯ - СЕРГІЯ СТОЛБЦОВА

6 травня у Дніпрі відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені вчителя Сергія Столбцова. Грошові винагороди у розмірі від 2 500 грн до 3 700 грн отримали 38 найкращих учнів Дніпровського ліцею інформаційних технологій, котрі стали переможцями та призерами всеукраїнських та...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ